Kategorijos

Filter By close
Kitos

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė narcizų puokštė,...
Kaina 2,32 € Reguliari kaina 2,90 € −20%
Dirbtinė narcizų puokštė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 7 šakelių, kurios turi po 3 žiedus, jos aukštis 38 cm.
Dirbtinė viržių puokštė, 37 cm
Kaina 1,92 € Reguliari kaina 2,40 € −20%
Dirbtinė viržių šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 5 šakų, jos aukštis 37 cm.
Dirbtinė levandų puokštė,...
Kaina 2,72 € Reguliari kaina 3,40 € −20%
Dirbtinė levandų šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 7 šakų, jos aukštis 42 cm.
Dirbtinė gėlyčių puokštė,...
Kaina 2,24 € Reguliari kaina 2,80 € −20%
Dirbtinė kadagio šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 5 šakų, jos aukštis 36 cm.
Dirbtinė kadagio puokštė,...
Kaina 2,24 € Reguliari kaina 2,80 € −20%
Dirbtinė kadagio šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 5 šakų, jos aukštis 38 cm.
Dirbtinė obels žiedų...
Kaina 2,32 € Reguliari kaina 2,90 € −20%
Dirbtinė obels žiedų šakelė yra iš geros kokybės plastmasės, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 5 šakų, jos aukštis 31 cm.
Dirbtinė gipsofilio...
Kaina 2,32 € Reguliari kaina 2,90 € −20%
Dirbtinė gėlės šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 5 šakų, jos aukštis 30 cm.
Dirbtinė ciklamenų puokštė,...
Kaina 2,16 € Reguliari kaina 2,70 € −20%
Dirbtinė ciklamenų puokštė yra 7 šakų, turi 7 ciklamenų žiedus. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Gėlės aukštis 35 cm. 
Dirbtinė bijūnų ir lelijų...
Kaina 3,45 € Reguliari kaina 6,90 € −50%
Dirbtinė bijūnų ir lelijų puokštė yra 9 šakų, turi 4 bijūnų, 3 lelijų ir 2 ramunėlių žiedus. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Gėlės aukštis 42 cm. 
Dirbtinė bijūnų puokštė, 43 cm
Kaina 5,60 € Reguliari kaina 7,00 € −20%
Dirbtinė bijūnų puokštė yra 6 šakų, turi 6 žiedus. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Gėlės aukštis 43 cm, bijūno žiedo skersmuo 12 cm, kurį sudaro 7 sluoksniai. 
Dirbtinė kardelio puokštė,...
Kaina 2,24 € Reguliari kaina 2,80 € −20%
Dirbtinė kardelio puokštė yra 5 šakų, turi 5 žiedus. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Gėlės aukštis 32 cm, plotis apie 23 cm.