Kategorijos

Filter By close
Kitos

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė gėlyčių puokštė,...
Kaina 2,80 €
Dirbtinė kadagio šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 5 šakų, jos aukštis 36 cm.
Dirbtinė kadagio puokštė,...
Kaina 2,80 €
Dirbtinė kadagio šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 5 šakų, jos aukštis 38 cm.
Dirbtinė obels žiedų...
Kaina 2,90 €
Dirbtinė obels žiedų šakelė yra iš geros kokybės plastmasės, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 5 šakų, jos aukštis 31 cm.
Dirbtinė gipsofilio...
Kaina 2,90 €
Dirbtinė gėlės šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 5 šakų, jos aukštis 30 cm.
Dirbtinė ciklamenų puokštė,...
Kaina 2,70 €
Dirbtinė ciklamenų puokštė yra 7 šakų, turi 7 ciklamenų žiedus. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Gėlės aukštis 35 cm. 
Dirbtinė bijūnų ir lelijų...
Kaina 6,90 €
Dirbtinė bijūnų ir lelijų puokštė yra 9 šakų, turi 4 bijūnų, 3 lelijų ir 2 ramunėlių žiedus. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Gėlės aukštis 42 cm. 
Dirbtinė bijūnų puokštė, 43 cm
Kaina 7,00 €
Dirbtinė bijūnų puokštė yra 6 šakų, turi 6 žiedus. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Gėlės aukštis 43 cm, bijūno žiedo skersmuo 12 cm, kurį sudaro 7 sluoksniai. 
Dirbtinė kardelio puokštė,...
Kaina 2,80 €
Dirbtinė kardelio puokštė yra 5 šakų, turi 5 žiedus. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Gėlės aukštis 32 cm, plotis apie 23 cm. 
Dirbtinė gėlių puokštė, 40 cm
Kaina 6,80 €
Dirbtinė gėlių puokštė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 6 šakų ir 24 žiedų, jos aukštis 40 cm.