Kategorijos

Filter By close
Kitos

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė viržių šakelė, 35 cm
Kaina 2,20 €
Dirbtinė viržių puokštė iš 7 šakų. Puokštė pagaminta iš aukštos kokybės plastiko, todėl puokštę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Augalą lengva prižiūrėti ir valyti, jos yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Puokštės aukštis 35 cm.
Dirbtinė, plastikinė gėlių...
Kaina 3,20 €
Dirbtinė, plastikinė gėlių puokštė yra iš geros kokybės plastmasės, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 7 šakų ir 7 žiedų, aukštis 36 cm. Žiedo dydis: h 4 x ∅ 4 cm.
Dirbtinė žibučių puokštė,...
Kaina 1,90 €
Dirbtinė žibučių puokštė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 5 šakų ir 19 žiedų, aukštis 30 cm. Žiedo dydis ∅ 26 cm.
Dirbtinė lubinų puokštė, 78 cm
Kaina 4,50 €
Dirbtinė lubinų puokštė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė aukštis 78 cm. Žiedų yra 19, jų ∅ 6 cm, jie sudaryti iš 4 sluoksnių.
Dekoratyvinė puokštelė su...
Kaina 0,80 €
Dekoratyvininė puokštelė su raudonomis uogomis, tai ryškiaspalvis akcentas gražiausioms metų šventėms, puikiai tiks dekoruoti šventinį stalą ar namus. Šventinei Kalėdų atmosferai sukurti idealiai tinka kalėdinės dekoracijos. Dekoracija suteiks aplinkai jaukumo ir belaukiant gražių žiemos švenčių džiugins vaikų ir suaugusių akis. Dydis: h 8 x 7 x 7 cm.