Kategorijos

Filter By close
Kitos

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė narcizų puokštė,...
Kaina 2,90 €
Dirbtinė narcizų puokštė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos.
Puokštė iš 7 šakelių, kurios turi po 3 žiedus, jos aukštis 38 cm.
Dirbtinė gėlyčių puokštė,...
Kaina 2,80 €
Dirbtinė kadagio šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos.
Puokštė iš 5 šakų, jos aukštis 36 cm.
Dirbtinė kadagio puokštė,...
Kaina 2,80 €
Dirbtinė kadagio šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos.
Puokštė iš 5 šakų, jos aukštis 38 cm.
Dirbtinė obels žiedų...
Kaina 2,90 €
Dirbtinė obels žiedų šakelė yra iš geros kokybės plastmasės, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos.
Puokštė iš 5 šakų, jos aukštis 31 cm.
Dirbtinė gipsofilio...
Kaina 2,90 €
Dirbtinė gėlės šakelė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos.
Puokštė iš 5 šakų, jos aukštis 30 cm.
Dirbtinė ciklamenų puokštė,...
Kaina 2,70 €
Dirbtinė ciklamenų puokštė yra 7 šakų, turi 7 ciklamenų žiedus. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros.
Gėlės aukštis 35 cm. 
Dirbtinė kardelio puokštė,...
Kaina 2,80 €
Dirbtinė kardelio puokštė yra 5 šakų, turi 5 žiedus. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros.
Gėlės aukštis 32 cm, plotis apie 23 cm. 
Dirbtinė gėlių puokštė, 40 cm
Kaina 6,80 €
Dirbtinė gėlių puokštė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos.
Puokštė iš 6 šakų ir 24 žiedų, jos aukštis 40 cm.
Dirbtinė jazminų puokštė,...
Kaina 8,90 €
Dirbtinė jazminų puokštė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos.
Puokštė iš 12 šakų, jos aukštis 50 cm.
cookie Slapukų sutikimas