Kategorijos

Filter By close
Rožės

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė gėlė rožės žiedas
Kaina 0,90 €
Dirbtinės gėlės rožės žiedas. Puikiai tinka puokščių, kompozicijų darymui. Pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos, todėl galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Žiedo ∅ 6 cm, h 6 cm. 
Dirbtinė gėlė rožės žiedas
Kaina 1,90 €
Dirbtinės gėlės aksominis rožės žiedas. Puikiai tinka puokščių, kompozicijų darymui. Pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos, todėl galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Žiedo ∅ 11 cm, h 7 cm. 
Dirbtinės gėlės rožės žiedas
Kaina 0,95 €
Dirbtinė gėlė rožės žiedas turi 7 sluoksnių. Rožės žiedas pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos, todėl galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Gėlės žiedas tinka puokščių, kompozicijų darymui. Dydis: žiedo aukštis 8 cm, skersmuo 9 cm.
Dirbtinės gėlės rožės žiedas
Kaina 0,95 €
Dirbtinė gėlė rožės žiedas turi 8 sluoksnių. Rožės žiedas pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos, todėl galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Gėlės žiedas tinka puokščių, kompozicijų darymui. Dydis: žiedo aukštis 7 cm, skersmuo 7 cm.
Dirbtinė gėlė bijūninės...
Kaina 0,65 €
Dirbtinės gėlės bijūninės rožės žiedas. Puikiai tinka puokščių, kompozicijų darymui. Pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos, todėl galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Žiedas sudarytas iš 10 sluoksnių. Žiedo ∅ ~11 cm, h 6 cm. Kaina vieno žiedo.
Dirbtinės gėlės rožės žiedas
Kaina 0,25 €
Dirbtinė gėlė rožės žiedas. Puikiai tinka puokščių, kompozicijų darymui. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos. Galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Žiedo dydis: ∅ 2 x h. 6 cm.
Dirbtinės gėlės rožės žiedas
Kaina 0,25 €
Dirbtinė gėlė rožės žiedas. Puikiai tinka puokščių, kompozicijų darymui. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos. Galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Žiedo dydis: ∅ 2 x h 6 cm.
Dirbtinės gėlės rožės žiedas
Kaina 0,95 €
Dirbtinė gėlė rožės žiedas turi 10 sluoksnių. Rožės žiedas pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos, todėl galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Gėlės žiedas tinka puokščių, kompozicijų darymui.  Dydis: aukštis 9 cm, skersmuo 10 cm.
Dirbtinė gėlė rožės žiedas
Kaina 0,80 €
Dirbtinė gėlė rožės žiedas. Puikiai tinka puokščių, kompozicijų darymui. Pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos, todėl galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Žiedas sudarytas iš 10 sluoksnių. Žiedo ∅ ~11 cm. Kaina vieno žiedo.
Dirbtinė gėlė rožės žiedas
Kaina 0,25 €
Dirbtinė gėlė rožės žiedas. Puikiai tinka puokščių, kompozicijų darymui. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos. Galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Žiedo dydis: ∅ 5 x h 7 cm. Žiedas sudarytas iš 4 sluoksnių.
Dirbtinė gėlė rožės žiedas
Kaina 0,60 €
Dirbtinė gėlė rožės žiedas. Puikiai tinka puokščių, kompozicijų darymui. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos. Galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Žiedo dydis: ∅ 5 x h 8 cm. Žiedas sudarytas iš 11 sluoksnių.
Dirbtinė gėlė rožės žiedas
Kaina 0,40 €
Dirbtinė gėlė rožės žiedas. Puikiai tinka puokščių, kompozicijų darymui. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos. Galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Žiedo dydis ∅ 6 x h 8 cm. Žiedas sudarytas iš 11 sluoksnių.
cookie Slapukų sutikimas