Kategorijos

Filter By close
Chrizantemos

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė gėlė chrizantemos...
Kaina 0,45 €
Dirbtinė gėlė chrizantemos žiedas. Puikiai tinka puokščių, kompozicijų darymui. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos. Galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Žiedo ∅  10 cm ir yra sudarytas iš 7 sluoksnių. Kaina vieno žiedo.
Dirbtinė gėlė chrizantemos...
Kaina 0,85 €
Dirbtinė gėlė chrizantemos žiedas. Puikiai tinka puokščių, kompozicijų darymui. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos. Galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Žiedo ∅ 16 cm. Žiedas sudarytas iš 13 sluoksnių. Kaina vieno žiedo.
Dirbtinė gėlė chrizantemos...
Kaina 0,60 €
Dirbtinis chrizantemos žiedas yra geros kokybės, pagaminti iš impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Žiedas gali būti tvirtinami ant paprasto koto arba ant koto su lapais. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Dydis: h 4 cm, ∅ 10 cm, žiedas sudarytas iš 8 sluoksnių.
Dirbtinė gėlė chrizantemos...
Kaina 1,30 €
Dirbtinė gėlė chrizantemos žiedas, sudarytas iš 13 sluoksnių. Puikiai tinka puokščių, kompozicijų darymui. Pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos, todėl galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dydis: ∅ 14 x h 7 cm. Pakuotėje yra 12 vnt. Kaina vieno žiedo.
Dirbtinė gėlė chrizantemos...
Kaina 0,58 €
Dirbtinė gėlė chrizantemos žiedas. Puikiai tinka puokščių, kompozicijų darymui. Pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos, todėl galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Žiedas sudarytas iš 7 sluoksnių. Žiedo ∅ ~11,5 cm. Pakuotėje 24 vnt. Kaina 1 vnt.
Dirbtinė gėlė chrizantemos...
Kaina 0,35 €
Dirbtinė gėlė chrizantemos žiedas. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos, tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Naudojamos puokščių, kompozicijų darymui. Dydis: aukštis 6,5 cm, skersmuo 13,5 cm.
 
Dirbtinė gėlė adatinė...
Kaina 0,60 €
Dirbtinis chrizantemos žiedas yra geros kokybės, pagaminti iš impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Žiedas gali būti tvirtinami ant paprasto koto arba ant koto su lapais. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Dydis: h 4 cm, ∅ 12,5 cm, žiedas sudarytas iš 8 sluoksnių.
Dirbtinė gėlė adatinė...
Kaina 0,75 €
Dirbtinis chrizantemos žiedas yra geros kokybės, pagaminti iš impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Žiedas gali būti tvirtinami ant paprasto koto arba ant koto su lapais. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Dydis: h 4,5 cm, ∅ 15 cm, žiedas sudarytas iš 9 sluoksnių.
Dirbtinė gėlė chrizantemos...
Kaina 0,55 €
Dirbtinė gėlė chrizantemos žiedas. Puikiai tinka puokščių, kompozicijų darymui. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos. Galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Žiedo ∅ 12 cm. Žiedas sudarytas iš 11 sluoksnių. 
cookie Slapukų sutikimas