Kategorijos

Filter By close
Gerberos

Aktyvūs filtrai

Dirbtinės gerberos žiedas
Kaina 0,19 €
Dirbtinė gerberos žiedas puikiai tinka puokščių, kompozicijų darymui. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos. Galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Dydis: ∅ 7,5 cm. Yra dviejų sluoksnių.
Dirbtinė gėlė chrizantemos...
Kaina 0,41 €
Dirbtinė gėlė natūralios išvaizdos chrizantemos žiedas. Puikiai tinka puokščių, kompozicijų darymui. Pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos, todėl galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Žiedas sudarytas iš 6 sluoksnių. Žiedo ∅ ~11 cm. Pakuotėje 24 vnt. Kaina 1 vnt.  
Dirbtinė gėlė gerberos žiedas
Kaina 0,50 €
Dirbtinė gėlė gerberos žiedas. Puikiai tinka puokščių, kompozicijų darymui. Pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos, todėl galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Žiedas sudarytas iš 3 sluoksnių. Žiedo ∅ ~11 cm. Pakuotėje 24 vnt. Kaina 1 vnt.
Dirbtinė gėlė gerberos žiedas
Kaina 0,15 €
Dirbtinė gėlė gerberos žiedas. Pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos, todėl galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Puikiai tinka puokščių, kompozicijų darymui. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Žiedo skersmuo 7,5 cm. Pakuotėje 50 vnt. Kaina vieno žiedo.
cookie Slapukų sutikimas