Kategorijos

Filter By close
Lauko žaislai

Aktyvūs filtrai

Vaikiški žiūronai 6 x 36
Kaina 5,60 €
Žaislas žiūronai puikiai tiks vaidmenų žaidimams. Žiūronai pagaminti iš skaidrių lešių, kurie priartina 6x ir yra pagaminti iš patvaraus plastiko. Ant kaklo yra patogi virvelė žaislui nešioti. Su šiais žiūronais Jūsų vaikas turės puikias galimybes gamtoje stebėti paukščius ar kt. objektus, taip pat stebėti renginius, koncertus ar panaudoti stovyklaujant. Dydis: 11,5 x 4,7 x 12,5 cm.
Vaikiški žiūronai 6 x 36
Kaina 5,20 €
Žaislas žiūronai puikiai tiks vaidmenų žaidimams. Žiūronai pagaminti iš skaidrių lešių, kurie priartina 6x, turi kompasą ir yra pagaminti iš patvaraus plastiko. Ant kaklo yra patogi virvelė žaislui nešioti. Su šiais žiūronais Jūsų vaikas turės puikias galimybes gamtoje stebėti paukščius ar kt. objektus, taip pat stebėti renginius, koncertus ar panaudoti stovyklaujant. Dydis: 11,5 x 4,7 x 12,5 cm.
Šokdynė, 250 cm
Kaina 2,20 €
Šokdynė yra klasika tapęs mokyklos žaidimų aikštelės pramogų įrankis. Naudodamiesi šokdyne galite atlikti įvairius triukus, varžytis su draugais ar siekti asmeninių rekordų. Metas šokinėti! Šokdynė yra 250 cm ilgio, tačiau ilgį nesudėtinga reguliuoti užrišant mazgus prie rankenų. Medžiaga: pinta virvė ir medinės rankenos. Šokdynė parenkama atsitiktiniu būdu.
Šokdynė su skaičiuokle, 300 cm
Kaina 2,90 €
Šokdynė yra klasika tapęs mokyklos žaidimų aikštelės pramogų įrankis. Naudodamiesi šokdyne su skaičiuokle galite atlikti įvairius triukus, varžytis su draugais ar siekti asmeninių rekordų ir sužinoti kiek atlikote šuoliukų. Metas šokinėti! Šokdynė yra 300 cm ilgio. Skaičiuokle - rodo, kiek kartų peršokote per virvutę. Medžiaga: pinta virvė ir minktšos porolono rankenos.
Muilo burbulų šautuvas...
Kaina 12,90 €
Norite nustebinti savo mažuosius šeimos narius? Tai puikiai pavyks su šiuo muilo burbulų šautuvu, kuris panašus į tikrą dinozaurą. Šis šautuvas tiks bet kokio amžiaus vaikams, nes jo neriekia pūsti pačiam nuo burbulų lazdelės, tai padaryti pavyks vienu mygtuko paspaudimu. Dydis: 22 x 18 x 5 cm. Reikalingi 3 x AA elementai (nepridedami).
Muilo burbulų mechaninis...
Kaina 3,80 €

Muilo burbulų šautuvas „Jūros arkliukas“ - smagus žaislas kiekvienam vaikui. Pamerk šautuvo galą į muilo burbulų skystį ir paspaudus mygtuką, įsijungia ventiliatorius ir mažylis galės išpūsti daugybę nuostabių muilo burbuliukų! Rinkinyje yra buteliukas 50 ml su muilo burbulais.
Dydis: 11 x 10 cm.

Muilo burbulai su vėjo...
Kaina 4,40 €
Šis spalvingas žaislas suteiks daug džiaugsmo jūsų vaikui. Burbulų gaminimas, tai puikus būdas praleisti laiką kartu su draugais ir šeima lauke. Jūs galėsite ne tik pūsti muilo burbulus, bet ir yra rankinis vėjo malūnas. Tai idealus prietaisas esant karštam orui. Rankinis vėjo malūnas nereikalauja baterijų, pakanka paspausti rankenėlę į apačią ir pradės pūsti malonus vėjelis. Dydis: 21 x 11 x 5 cm.