Kategorijos

Filter By close
Lauko žaislai

Aktyvūs filtrai

Vaikiškas, plastikinis...
Kaina 11,80 €
Smagus žaislas vaikams. Puikus rinkinys kiekvienam šaudyti mėgstančiam vaikui. Jo dėka vaikas gali saugiai žaisti riterį, indėną ar žengti pirmuosius žingsnius šaudant iš lanko. Lankas saugus, su limpančiomis strėlėmis. Galima naudoti tiek namuose tiek lauke. Rinkinį sudaro: 3 limpančios strelės, lankas, kaukė ant veido. Lanko dydis: 59 cm.
Muilo burbulų papildas, 500 ml
Kaina 3,50 €
Kad muilo burbulų malonumai niekada nesibaigtų! Burbulų gaminimas, tai puikus būdas praleisti laiką kartu su draugais ir šeima lauke. Muilo burbulai puikiai tinka vaikų gimtadieniams ar vasaros dienos džiaugsmui. 
  • Vienas burbulų buteliukas talpina 500 ml muilo burbulų skysčio.
  • Rekomenduojamas amžius nuo 3 metų.
  • Prekės spalva parenkama atsitiktiniu būdu.
  • Kaina 1 vnt.
Muilo burbulai su švilpuku
Kaina 1,60 €

Šis spalvingas muilo burbulų buteliukas gyvūnėlio formos suteiks daug džiaugsmo jūsų vaikui. Burbulų gaminimas, tai puikus būdas praleisti laiką kartu su draugais ir šeima lauke. Muilo burbulai puikiai tinka vaikų gimtadieniams ar vasaros dienos džiaugsmui. Taip pat yra ant butelio viršaus nuimamas švilpukas. Dydis: 12 x 6 x 4 cm.

Muilo burbulų kardas,...
Kaina 3,30 €
Jei pabodo paprasti ir maži muilo burbulai, išbandykite šiuos. Pakankamai daug skysčio bei pailga 3 dalių forma leidžia formuoti iškart daug ir toli skrendančius muilo burbulus. Pailga forma primena kardą ar burtų lazdelę. Todėl vaikai galės linksmintis ne pūsdami burbulus, o gaudydami vėją, kuris atliks už juos visą darbą. Dydis: 44x10x4 cm. Dėmesio! Muilo burbulai parenkami atsitiktiniu būdu.
Muilo burbulų šautuvas...
Kaina 13,80 €
Norite nustebinti savo mažuosius šeimos narius? Tai puikiai pavyks su šiuo muilo burbulų šautuvu, kuris skleidžia garsus bei šviečia, todėl gražu leisti burbulus ypač vakarais. Šis šautuvas tiks bet kokio amžiaus vaikams, nes jo neriekia pūsti pačiam nuo burbulų lazdelės, tai padaryti pavyks vienu mygtuko paspaudimu. Dydis: 21,5 x 18 cm. Reikalingi 3 x AA elementai (nepridedami).
Muilo burbulų lazdelė
Kaina 14,90 €
Norite nustebinti savo mažuosius šeimos narius? Tai puikiai pavyks su šia muilo burbulų lazdele, kuri dar spalvotai šviečia ir groja muziką. Ši muilo burbulų lazdelė tiks bet kokio amžiaus vaikams, nes jo neriekia pūsti pačiam nuo burbulų lazdelės, tai padaryti pavyks vienu mygtuko paspaudimu. Dydis: 31 x 9 cm. Reikalingi 3 x AA elementai (nepridedami).
Muilo burbulų kardas Ledai,...
Kaina 2,40 €
Jei atsibodo paprasti ir maži muilo burbulai, išbandykite šiuos. Pakankamai daug skysčio bei pailga 5 dalių forma leidžia formuoti iškart daug ir toli skrendančius muilo burbulus. Pailga forma primena kardą ar burtų lazdelę. Todėl vaikai galės linksmintis ne tik pūsdami burbulus, bet ir fantazuodami. Patogi talpa leidžia pripildyti skysčiu iš naujo ir žaisti dar ir dar kartą. Dydis: 38 x ∅ 4 cm.
Muilo burbulų kardas...
Kaina 2,40 €
Jei atsibodo paprasti ir maži muilo burbulai, išbandykite šiuos. Pakankamai daug skysčio bei pailga 5 dalių forma leidžia formuoti iškart daug ir toli skrendančius muilo burbulus. Pailga forma primena kardą ar burtų lazdelę. Todėl vaikai galės linksmintis ne tik pūsdami burbulus, bet ir fantazuodami. Patogi talpa leidžia pripildyti skysčiu iš naujo ir žaisti dar ir dar kartą. Dydis: 38x6,5x3 cm.
Tinklelis drugeliams...
Kaina 3,50 €
Kaip smagu lėkti per pievą, vejantis spalvingą drugelį! Pagaukite drugelį, kurį taip norite pamatyti iš arčiau! Žaislinė drugelių gaudyklė pradžiugins mažuosius ir padės jiems pagauti ne vieną ryškiaspalvį drugelį, musę ar gausybę kitų įdomių vabzdžių, padėsiančių vaikams tyrinėti pasaulį. Gaudyklės ištraukta rankena dydis: 65 x 20 cm, o sutrauktos rankenos ilgis 38 cm.
Tinklelis drugeliams gaudyti
Kaina 3,50 €
Kaip smagu lėkti per pievą, vejantis spalvingą drugelį! Pagaukite drugelį, kurį taip norite pamatyti iš arčiau! Žaislinė drugelių gaudyklė pradžiugins mažuosius ir padės jiems pagauti ne vieną ryškiaspalvį drugelį, musę ar gausybę kitų įdomių vabzdžių, padėsiančių vaikams tyrinėti pasaulį. Gaudyklės dydis: 120 x 25 cm. Kaina 1 vnt.
Tinklelis drugeliams gaudyti
Kaina 2,80 €
Kaip smagu lėkti per pievą, vejantis spalvingą drugelį! Pagaukite drugelį, kurį taip norite pamatyti iš arčiau! Žaislinė drugelių gaudyklė pradžiugins mažuosius ir padės jiems pagauti ne vieną ryškiaspalvį drugelį, musę ar gausybę kitų įdomių vabzdžių, padėsiančių vaikams tyrinėti pasaulį. Gaudyklės dydis: 90 x 24 cm. Kaina 1 vnt.