Kategorijos

Filter By close
Drakono metai

2024 m. simbolis pagal Rytų kalendorių bus žaliojo Medžio drakono metai. Pagal Rytų kalendorių laikomas stipriausiu kinų zodiako ženklu, simbolizuojančiu galią, jėgą ir energiją. Medis yra elementas, simbolizuojantis augimą ir vystymąsi. Žalia spalva siejama su pozityvumu, gamtos žydėjimu ir nauja gyvybe. 

Aktyvūs filtrai

Didinamasis...
Kaina 1,20 €
Didinamasis stiklas-knygos skirtukas priartina, padidina vaizdą, kad geriau matytumėte žodžius ar vaizdus. Šį didinamąjį stiklą, galite naudoti kaip knyos skirtuką, jis labai plonas ir puikiai didina raides. Taip pat puikiai tiks skaitant, sprendžiant kryžiažodžius, užsiimant rankdarbiais ir kt. Lęšio skersmuo 6 cm, ilgis su rankenėle 14 cm.
Žiebtuvėlis "Lighter",...
Kaina 15,80 €
Stilingas elektrinis žiebtuvėlis su darkono paveikslėliu. Yra USB įkrovimo laidas. Žiebtuvėlyje yra mėlynas šviesos diodas, skirtas įkrovimui, o saugos sistema maždaug po 10 sekundžių išjungia kaitinimo siūlelį. Žiebtuvėlis, be liepsnos, su įmontuota baterija. Tai leidžia prisidegti cigaretes be dujų, benzino ar liepsnos. Jis įkraunamas iš USB jungties. Dydis: 7 x 3 cm.
Raktų pakabukas...
Kaina 7,80 €
Raktų pakabukas "Sveikata+ ilgas gyvenimas+ turtai" mėgstantiems išsiskirti žmonėms! Pakabukas - tai žavingas dekoras prie raktų, jis pagamintas iš metalo ir yra malonus laikyti rankose. Ant plokštelės vienoje pusėje išgraviruotas drakonas, o kitoje pusėje Buda. Pakabukas įpakuotas į stilingą dėžutę. Tai puiki dovana sau, artimiesiems ir draugams. Pakabuko dydis: h 8 cm. 
Raktų pakabukas-moneta...
Kaina 1,00 €
Raktų pakabukas mėgstantiems išsiskirti žmonėms! Pakabukas "Drakonas" - tai žavingas dekoras prie raktų, jis pagamintas iš metalo ir yra malonus laikyti rankose. Tai puiki dovana sau, artimiesiems, ir draugams. Pakabukas dvipusis, vienoje pusėje drakonas, o kitoje Buda. Pakabuko ilgis - 8 cm, monetos diametras 2,5 cm.
Monetos su drakonu ant...
Kaina 1,45 € Reguliari kaina 2,90 € −50%
Pagal Fengšui drakonas simbolizuoja jėgą ir didžiadvasiškumą, drąsą ir ištvermę, laimę ir gerovę, sėkmę ir kūrybiškumą. Raudonas siūlas apsaugo nuo ligų, nesėkmių, nužiūrėjimų ir kitokių blogių. Skaičius 3 taip pat laikomas sėkmingu, ir simbolizuoja "gyvenimą". Trejetas skamba kaip "augimas, kelias". Ilgis 30 cm.
Monetos su drakonu ant...
Kaina 3,80 €
Pagal Fengšui drakonas simbolizuoja jėgą ir didžiadvasiškumą, drąsą ir ištvermę, laimę ir gerovę, sėkmę ir kūrybiškumą. Raudonas siūlas apsaugo nuo ligų, nesėkmių, nužiūrėjimų ir kitokių blogių. O skaičius 6 reiškia tobulos pusiausvyros tarp materialių ir dvasinių mūsų gyvenimo aspektų radimą, todėl pakabuke yra 6 monetos. Ilgis 28 cm.