Kategorijos

Filter By close
Rankinės

Aktyvūs filtrai

Rankinė dokumentams
Kaina 32,00 €
Stilingas odinis rankinukas Jūsų dokumentams ar nešiojamam kompiuteriui. Pagaminta iš kietesnės ir savo formą palaiknčios odos. Rankinės viduje yra skyrius nešojamam kompiuteriui ar dokumentams, taip pat skyriai kortelėms ir mini kišenėlės. Turi tvirtas rankenas, kuriomis patogu bus nešti dokumentinę. Tai subtili ir madinga rankinė. Dydis: 33 x 25 cm.
Rankinė dokumentams
Kaina 22,00 €
Stilingas odinis rankinukas Jūsų dokumentams ar nešiojamam kompiuteriui. Pagaminta iš kietesnės ir savo formą palaiknčios odos. Rankinės viduje yra skyrius nešojamam kompiuteriui ar dokumentams, taip pat skyriai kortelėms ir mini kišenėlės. Turi tvirtas atlenkiamas rankenas, kuriomis patogu bus nešti dokumentinę. Tai subtili ir madinga rankinė. Dydis: 33 x 25 cm.
Rankinė nešiojamam...
Kaina 13,78 € Reguliari kaina 19,69 € −30%
Daugiau nevarkite galvodami, kaip apsaugoti savo kompiuterį. Turime Jums puikų pasiūlymą - visapusę apsaugą, kurį skirta būtent Jūsų nešiojamam kompiuteriui! Itin paminkštintas, kompaktiškas krepšys, skirtas nešiojamiems kompiuteriams iki 15,6 įstrižainės. Krepšys pagamintas iš tvirto poliesterio audinio. Patogios rankenos ir nuimama reguliuojama ilga rankena. Dydis: 40 x 32 x 5 cm.
Rankinė nešiojamam...
Kaina 7,10 € Reguliari kaina 10,14 € −30%
Daugiau nevarkite galvodami, kaip apsaugoti savo kompiuterį. Turime Jums puikų pasiūlymą - visapusę apsaugą, kurį skirta būtent Jūsų nešiojamam kompiuteriui! Itin paminkštintas, kompaktiškas krepšys, skirtas nešiojamiems kompiuteriams iki 15,6 įstrižainės. Krepšys pagamintas iš tvirto poliesterio audinio. Patogios rankenos ir nuimama reguliuojama ilga rankena. Dydis: 40 x 31 cm.
Rankinė vyriška
Kaina 6,61 € Reguliari kaina 11,01 € −40%

Vyriškos rankinės - tai kiekvieno vyro aksesuaras, kuris palengvina kasdienį išėjimą iš namų. Galima susidėti visus reikalingiausius daiktus - piniginė, telefonas, raktai, ir turėti laisvas rankas. Turime Jums puikų pasiūlymą - rankinę su ilga, reguliuojama rankena. Pagrindinis skyrius, dvi atviros kišenėlės, du skyriai užtraukiami užtrauktuku, dvi šoninės kišenėlės. Išmatavimai: 36x30x11 cm.

cookie Slapukų sutikimas