Kategorijos

Filter By close
Lelijos

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė lelijų puokštė, 55 cm
Kaina 13,60 €
Dirbtinė lelijų puokštė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 5 šakų ir 9 žiedų, aukštis 55 cm. Žiedo dydis: h 8 x ∅ 15 cm.
Dirbtinė lelijų puokštė, 33 cm
Kaina 3,90 €
Dirbtinė lelijų šakelė yra iš geros kokybės plastmasės, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 7 šakų ir 7 žiedų, aukštis 33 cm. Žiedo dydis ∅ 6 x h 5 cm.
Dirbtinė lelijų puokštė su...
Kaina 9,90 €
Dirbtinė lelijų puokštė su gausia ir įvairia žaluma, puikiai puoš jūsų namų interjerą. Puokštę sudaro 7 lelijų žiedai. Kotas pagamintas iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl jį galima lengvai formuoti, naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės, nereikalauja ypatingos priežiūros. Dydis: h 47 x 35 cm.
Dirbtinė lelijų puokštė, 28 cm
Kaina 3,40 €
Dirbtinė lelijų puokštė sudaryta iš 7 šakų, turi 7 žiedus. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Gėlės aukštis 28 cm, plotis apie 24 cm.