Kategorijos

Filter By close
Gvazdikai

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė gvazdikėlių...
Kaina 2,32 € Reguliari kaina 2,90 € −20%
Dirbtinė gvazdikėlių puokštė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos.
Puokštė iš 7 šakų ir 4 žiedų, aukštis 30 cm.
Žiedo dydis ∅ 6 cm.
Dirbtinė gvazdikėlių...
Kaina 2,32 € Reguliari kaina 2,90 € −20%
Dirbtinė gvazdikėlių puokštė yra iš geros kokybės plastmasės ir impregnuotos medžiagos, todėl puikiai tinka naudoti tiek vidaus, tiek lauko aplinkoje. Gėlių kotelius lengva lankstyti. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 6 šakų ir 6 žiedų, aukštis 30 cm. Žiedo dydis ∅ 6 cm.
Dirbtinė gvazdikų puokštė,...
Kaina 1,17 € Reguliari kaina 1,95 € −40%
Dirbtinė gėlė gvazdikų puokštelė, iš 5 šakų su žiedais. Puokštė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl galima naudoti tiek viduje, tiek lauke. Dirbtinės gėlės yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros.
Puokštės aukštis 24 cm.
Dirbtinė gvazdikų puokštė,...
Kaina 3,96 € Reguliari kaina 4,95 € −20%
Dirbtinė gvazdikų puokštė iš 7 šakų, 7 žiedai. Puokštės spalvai suteiktas sendinimo efektas. Puokštė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir lankstaus plastiko, puokštę galima lengvai formuoti. Tinka naudoti tiek viduje, tiek lauke.
Aukštis - 32 cm.
cookie Slapukų sutikimas