Kategorijos

Filter By close
Hortenzijos

Aktyvūs filtrai

Dirbtinė hortenzijų...
Kaina 1,68 € Reguliari kaina 2,80 € −40%
Dirbtinė hortenzijų puokštė iš 5 šakų. Galite pasirinkti iš šešių spalvų: kreminės, geltonos, baltos, melsvos, rožinės ir žalsvos. Puokštė pagaminta iš aukštos kokybės plastiko, todėl puokštę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Augalą lengva prižiūrėti ir valyti, jos yra ilgaamžės ir nereikalauja ypatingos priežiūros. Puokštės aukštis apie 31 cm.  
Dirbtinė hortezijų ir rožių...
Kaina 4,95 € Reguliari kaina 9,90 € −50%
Dirbtinė hortenzijų puokštė su rožėmis yra sudaryta iš 12 šakų. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 12 šakų, turi 4 rožės ir 3 hortenzijų žiedus, aukštis 28 cm. 
Dirbtinė hortezijų ir rožių...
Kaina 3,95 € Reguliari kaina 7,90 € −50%
Dirbtinė hortenzijų puokštė su rožėmis yra sudaryta iš 10 šakų. Gėlė pagaminta iš aukštos kokybės impregnuotos medžiagos ir plastiko, todėl puokštelę galima lengvai formuoti ir naudoti tiek viduje, tiek lauke. Gėlės yra ilgaamžės, nes jų spalva neblunka bei nepraranda savo formos. Puokštė iš 10 šakų, turi 4 rožės ir 3 hortenzijų žiedus, aukštis 30 cm.