Kategorijos

Filter By close
Kosmetinės, kelioniniai batų krepšiai

Aktyvūs filtrai

Kelioninė kosmetinė Kelioninė kosmetinė
  • Atsiprašome, šios prekės laikinai neturime
Kelioninė kosmetinė
Kaina 3,90 €
Tai ko ieškojote - kelioninė kosmetinė! Puikiai tiks kosmetikai, papuošalams ar kitiems daiktams susidėti. Vienas didelis skyrius ir viduje yra kišenėlė su užtrauktuku. Priekyje yra tinkliukas ir visada matysite ką turite kosmetinėje. Ši kosmetinė užima mažai vietos bagaže. 
Kelioninis batų krepšys
Kaina 7,80 €
Tai ko ieškojote - kelioninis batų krepšys! Telpa batų pora  ir šlepetės. Šis mažas, patogus užsegamas krepšys puikiai pasitarnaus kelionėje, norint į lagaminą ar kuprinę patogiai susidėti batus. Jis atsparus vandeniui. Ir jūs būsite ramūs, kad jūsų avalynė neišteps jūsų rūbų! Krepšio dydis: 30 x 22 x 12 cm.
Kelioninė kosmetinė -...
Kaina 8,40 €

Tai ko ieškojote - kelioninė kosmetinė! Puikiai tiks kosmetikai, papuošalams ar kitiems daiktams susidėti. 4 atskiri skyriai ir užpakalinė atvira kišenė. Ši kosmetinė užima mažai vietos bagaže. Be to, ji turi kabliuką, kurios dėka išskeistą kosmetikos krepšį galima pakabinti ir patogiai susirasti jums reikalingus daiktus. Pagamintas iš kokybiškos medžiagos. Dydis: 24x20x8 cm.

Kosmetinės, 3 vnt.
Kaina 6,37 €

Nepriekaištinga moteris yra nepriekaištinga visur, net aksesuaruose! Erdvios, stilingos kosmetinės (3 vnt.), puikiai paryškins Jūsų asmenybę. Jos tinka makiažo ir priežiūros priemonėms laikyti. Ar jums patinka keliauti? Puiku! Optimalus kosmetikos krepšio dydis leis pasiimti su savimi viską, ko reikia. Keliauk lengvai! Dydis: 25 x 17 cm; 22 x 15 cm;  20 x 13 cm.

cookie Slapukų sutikimas