Kategorijos

Filter By close
Dekoracijos

Aktyvūs filtrai

Folinis balionas "Moliūgas...
Kaina 2,60 €
Balionai - puiki Jūsų šventės dekoracija, kuri pagyvins ir papuoš įvairias erdves tiek viduje tiek ir lauke. Balionas nudžiugins tiek jauną tiek seną. Balionas "Moliūgas su voru" tinkamas pildyti oru. Įkiškite šiaudelį per apačioje nurodytą skylutę ir pripūskite, o paskui ištraukę šiaudelį užspauskite ir balionas ilgai laikysis pripūstas. Žaismingas piešinys yra iš abiejų pusių.
Nepripūsto baliono dydis: h 28 x 26 cm.
Pripūsto - h 20 x 28 cm.
Balionas parduodamas nepripūstas.
Folinis balionas "Moliūgas...
Kaina 2,60 €
Balionai - puiki Jūsų šventės dekoracija, kuri pagyvins ir papuoš įvairias erdves tiek viduje tiek ir lauke. Balionas nudžiugins tiek jauną tiek seną. Balionas moliūgas su katinu, tinkamas pildyti oru. Įkiškite šiaudelį per apačioje nurodytą skylutę ir pripūskite, o paskui ištraukę šiaudelį užspauskite ir balionas ilgai laikysis pripūstas. Žaismingas piešinys yra iš abiejų pusių.
Nepripūsto baliono dydis: h 32 x 25 cm.
Pripūsto - h 30 x 17 cm.
Balionas parduodamas nepripūstas.
Dekoracija "Voras", 20 x 16 cm
Kaina 4,60 €
Nesugalvojate kaip originaliai papuošti Helovino vakarėlį? Didelis voras kuo puikiausiai tiks ir paįvairins Jūsų Helovino šventės aplinką ir suteiks jai papildomo šiurpumo. Vorą dėkite visur, ant stalo, namų kampuose, tvirtinkite ant tinklo ar užuolaidų - tiks visur. Ši dekoracija puikiai atspindės Helovino šventės dvasią. Voro dydis: 20 x 16 cm.
Dekoracija "Voras", 40 x 23 cm
Kaina 6,80 €
Nesugalvojate kaip originaliai papuošti Helovino vakarėlį? Didelis voras kuo puikiausiai tiks ir paįvairins Jūsų Helovino šventės aplinką ir suteiks jai papildomo šiurpumo. Vorą dėkite visur, ant stalo, namų kampuose, tvirtinkite ant tinklo ar užuolaidų - tiks visur. Ši dekoracija puikiai atspindės Helovino šventės dvasią. Voro dydis: 23 x 40 cm.
cookie Slapukų sutikimas