Kategorijos

Filter By close
Tatuiruotės

Aktyvūs filtrai

Lipdukai-kristalai kaklui
Kaina 2,50 €
Puikiai tinka bet kokiam įvaizdžiui suteikti blizgesio ir puošnumo. Nesugalvojate kaip išsidekoruoti dekolte šventei? Siūlome jums laikinus klijuojamus kūno deimantus, tai orginalus vakarėlio akcentas, su kuriuo atrodysite nepriekaištingai! Tiesiog nulupkite ir priklijuokite, tik turi būti švari kūno vieta, kur klijuosite kristalus, ir būsite pasiruoše vakarėliui.
Lipdukai - kristalai kūnui
Kaina 2,90 €
Puikiai tinka bet kokiam įvaizdžiui suteikti blizgesio ir puošnumo. Nesugalvojate kaip išsidekoruoti kūną šventei? Siūlome jums laikinus klijuojamus kūno deimantus, tai orginalus vakarėlio akcentas, su kuriuo atrodysite nepriekaištingai! Tiesiog nulupkite ir priklijuokite, tik turi būti švari kūno vieta, kur klijuosite kristalus, ir būsite pasiruoše vakarėliui.
Laikinos, silikoninės kūno...
Kaina 2,80 €
Sukurkite tikroviškai atrodančias žaizdas ir traumas su šiomis silikoninėmis tatuiruotėmis. Klijuojamos, vandeniui atsparios laikinos silikoninės tatuiruotės suteiks išskirtinumo ir drąsos Jūsų įvaizdžiui. Tiesiog nulupkite ir priklijuokite, tik turi būti švari oda, ir būsite pasiruoše Helovino vakarėliui.
Blizgantys akių kontūro...
Kaina 1,80 €
Neišeina gražiai nubrėžti akių kontūro, turime jums pasiūlymą, akių kontūro lipdukus. Tiesiog nulupkite ir priklijuokite, ir būsite pasiruošę vakarėliui, kur atrodysite nepriekaištingai! Jie atsparūs vandeniui ir ilgai išliekantys. Daugkartiniai akių kontūro lipdukai gali priversti jus spindėti naktiniuose klubuose, kaukių, karnavalų, gimtadienių ar kitoms progoms.
cookie Slapukų sutikimas