Kategorijos

Filter By close
Aksesuarai

Aktyvūs filtrai

Juodų plaukų perukas, 30 cm
Kaina 8,80 €
Šis perukas - tai puikus sprendimas akimirksniu sukurti naują personažą vakarėliui ar karnavalui. Perukas yra pagamintas iš tikros plaukų spalvą imituojančios sintetinės medžiagos, juodos spalvos. Plaukai pritvirtinti prie tamprio tinklelio, dėl to nekrenta ir prisitaiko prie bet kokios galvos formos. Vienas dydis tinka tiek suaugusiems, tiek paaugliams. Plaukų ilgis ∼30 cm, garbanotų plaukų. 
Mėlynų plaukų perukas, 45 cm
Kaina 7,80 €
Šis perukas - tai puikus sprendimas akimirksniu sukurti naują personažą vakarėliui ar karnavalui. Perukas yra pagamintas iš tikros plaukų spalvą imituojančios sintetinės medžiagos, mėlynos spalvos. Plaukai pritvirtinti prie tamprio tinklelio, dėl to nekrenta ir prisitaiko prie bet kokios galvos formos. Vienas dydis tinka tiek suaugusiems, tiek paaugliams. Plaukų ilgis ∼45 cm, banguotų plaukų. 
Rožinių plaukų perukas, 45 cm
Kaina 7,80 €
Šis perukas - tai puikus sprendimas akimirksniu sukurti naują personažą vakarėliui ar karnavalui. Perukas yra pagamintas iš tikros plaukų spalvą imituojančios sintetinės medžiagos, rožinės spalvos. Plaukai pritvirtinti prie tamprio tinklelio, dėl to nekrenta ir prisitaiko prie bet kokios galvos formos. Vienas dydis tinka tiek suaugusiems, tiek paaugliams. Plaukų ilgis ∼45 cm, banguotų plaukų. 
Oranžinių plaukų perukas,...
Kaina 7,80 €
Šis perukas - tai puikus sprendimas akimirksniu sukurti naują personažą vakarėliui ar karnavalui. Perukas yra pagamintas iš tikros plaukų spalvą imituojančios sintetinės medžiagos, oranžinės spalvos. Plaukai pritvirtinti prie tamprio tinklelio, dėl to nekrenta ir prisitaiko prie bet kokios galvos formos. Vienas dydis tinka tiek suaugusiems, tiek paaugliams. Plaukų ilgis ∼45 cm, banguotų plaukų. 
Juodų plaukų perukas, 54 cm
Kaina 9,90 €
Šis perukas - tai puikus sprendimas akimirksniu sukurti naują personažą vakarėliui ar karnavalui. Perukas yra pagamintas iš tikros plaukų spalvą imituojančios sintetinės medžiagos, juodos spalvos. Plaukai pritvirtinti prie tamprio tinklelio, dėl to nekrenta ir prisitaiko prie bet kokios galvos formos. Vienas dydis tinka tiek suaugusiems, tiek paaugliams. Plaukų ilgis ∼54 cm, supinti į kasas. 
Plaukų perukas, 28 cm
Kaina 6,50 €
Šis perukas - tai puikus sprendimas akimirksniu sukurti naują personažą vakarėliui ar karnavalui. Perukas yra pagamintas iš tikros plaukų spalvą imituojančios sintetinės medžiagos, šviesiai gelsvos spalvos. Plaukai pritvirtinti prie tamprio tinklelio, dėl to nekrenta ir prisitaiko prie bet kokios galvos formos. Vienas dydis tinka tiek suaugusiems, tiek paaugliams. Plaukų ilgis ∼28 cm, tiesūs. 
cookie Slapukų sutikimas