Kategorijos

Filter By close
Manikiūro, pedikiūro reikmenys

Aktyvūs filtrai

Dviašmenis skustuvas
Kaina 1,80 €
Vienas populiariausių dvipusis skustuvas tarp šlapio skutimosi megėjų. Kietas, tvirtas ir visiškai vyriškas, turi būti pagrindinis Jūsu skustuvas, kad tobulai ryte nusiskustumėte. Skuskite barzdą, kaip niekada anksčiau su šiuo ryškiu, klasikiniu skustuvu. Komplekte dviašmenis skustuvas dėžutėje, ir dėžutėje yra veidrodėlis. Dydis: 9,5 x 4 cm. 
Dviašmenis skustuvas
Kaina 1,40 €
Vienas populiariausių dvipusis skustuvas tarp šlapio skutimosi megėjų. Kietas, tvirtas ir visiškai vyriškas, "Junjie" turi būti pagrindinis Jūsu skustuvas, kad tobulai ryte nusiskustumėte. Skuskite barzdą, kaip niekada anksčiau su šiuo ryškiu, klasikiniu skustuvu. Komplektą sudaro: dviašmenis skustuvas ir peiliukas. Dydis: 8 x 4 cm. 
Skutimosi peiliukas "LORD",...
Kaina 0,80 €

LORD apsauginiai dvigubo krašto skutimosi peiliukai yra supakuoti atskirai ir parduodami pakuotėse po 5 vnt.  LORD skutimosi peiliukus naudoja tradicinio šlapio skutimosi entuziastai visame pasaulyje ir yra žinomi dėl savo išskirtinio aštrumo ir kokybės. Siekdami optimalaus skutimosi, naudokite šiuos peiliukus su savo mėgstamu dviejų kraštų apsauginiu skustuvu ir skutimosi muilu. Viename pakelyje yra 5 vnt. peiliukų.

Žnyplės nagų odelėms šalinti
Kaina 6,90 €
Išpuoselėti nagai yra kiekvieno žmogaus vizitinė kortelė. Kokybiškos žnyplės odelėms karpyti, pagamintos iš nerūdijančio plieno, kurios pasižymi ypatingu patvarumu. Be vargo pašalinkite nago odeles su žnyplėmis. Rankenėlės dengtos specialia danga, kad apsisaugoti nuo praslydimo. Gamintojas "Zinger". Dydis: 10 cm.