Kategorijos

Filter By close
Magija, triukai

Aktyvūs filtrai

Žaidimas - fokusas...
Kaina 1,31 € Reguliari kaina 2,61 € −50%

Netikite, kad galite būti magu? Imkite į rankas magišką kortų kaladę, ištarkite burtažodį ir kortų kaladė -  dingsta! Šventės dalyviai pateks į nepaprastai linksmą, magišką burtų pasaulį! Svečiai liks nustebinti, o Jūs – 100% vakarėlio siela! Stebuklų pasaulyje daug netikėtumų, ne visada viskas gali pavykti iš pirmo karto, todėl pradžioje išbandykit  kortų kaladės magiją be pašalinių akių.

 

Stebuklingas mago kauliukas
Kaina 2,90 €
Fokus, pokus marokus! Kas nenorėtų pasinerti į stebuklingą magijos pasaulį, kur įdėjus kauliuką į dėžutę magas atspėja jūsų kauliuko skaičių. Siūlome jums stebuklingą dėžutę su kauliuku, kur žiūrovai įdėdami kauliuką į mažą dėžutę atsimena jo taškus, tada uždarykite dangtį, įdėkite mažą dėžutę į didžiąją mago dėžutę, ir magas pasakys kokį skaičių jūs matėte. Būk vakarėlio siela!
Dydis: 5 x ∅ 4 cm.
Magiškas tušinukas
Kaina 2,03 € Reguliari kaina 4,05 € −50%
Fokus, pokus marokus! Kas nenorėtų pasinerti į stebuklingą magijos pasaulį. Siūlome Jums magijos triukams su pinigais skirtą juodos spalvos 15,5 cm ilgio tušinuką. Triukas atliekamas, kai magas, pasiskolinęs iš publikos kupiūrą, šiuo tušinuku staiga perduria kiaurai ją ir po to, kaip paaiškėja, banknotas lieka visiškai sveikas. Magija!
cookie Slapukų sutikimas