Kategorijos

Stebuklingas kauliukas
  • Stebuklingas kauliukas
  • Stebuklingas kauliukas
  • Stebuklingas kauliukas
  • Stebuklingas kauliukas

Stebuklingas mago kauliukas

2,90 €
Su mokesčiais
Fokus, pokus marokus! Kas nenorėtų pasinerti į stebuklingą magijos pasaulį, kur įdėjus kauliuką į dėžutę magas atspėja jūsų kauliuko skaičių. Siūlome jums stebuklingą dėžutę su kauliuku, kur žiūrovai įdėdami kauliuką į mažą dėžutę atsimena jo taškus, tada uždarykite dangtį, įdėkite mažą dėžutę į didžiąją mago dėžutę, ir magas pasakys kokį skaičių jūs matėte. Būk vakarėlio siela!
Dydis: 5 x ∅ 4 cm.
Kiekis Turime
  Saugumo politika

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

Būk vakarėlio siela! Visi vakarėio dalyviai bus nustebinti, nes susidurs su burtais, magija bei stebuklais, kur bus kažkas nepaprasto, juokingo ir linksmų sprendimų ar išieičių iš komiškų situacijų.

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.


Kilmės šalis: Kinija
Platintojas: UAB "Aika dovanos"

P238
81 Prekės

Kol kas atsiliepimų šiai prekei nėra.

cookie Slapukų sutikimas