Kategorijos

Filter By close
Flomasteriai, markeriai

Flomasteriai, markeriai, cd markeriai, flomasterių rinkiniai

Aktyvūs filtrai

Dvipusiai...
Kaina 11,90 €
Dvipusių markerių / flomasterių rinkinys, 36 spalvų. Kiekvienas žymeklis turi 2 antgalius (platus ir tikslus). Pagaminti iš netoksiškų medžiagų, supakuoti į patogų dėklą su nešiojimo rankena. Didelio spalvų diapazono dėka galima padaryti įdomius spalvų perėjimus ir atspalvius su spalva. Šie markerių tipo flomasteriai pamėgti vaikų, mokinių, studentų, menininkų. Krepšio dydis: 18 x 10 x 10 cm.
Dvipusiai...
Kaina 8,90 €
Dvipusių markerių / flomasterių rinkinys, 24 spalvų. Kiekvienas žymeklis turi 2 antgalius (platus ir tikslus). Pagaminti iš netoksiškų medžiagų, supakuoti į patogų dėklą su nešiojimo rankena. Didelio spalvų diapazono dėka galima padaryti įdomius spalvų perėjimus ir atspalvius su spalva. Šie markerių tipo flomasteriai pamėgti vaikų, mokinių, studentų, menininkų. Krepšio dydis: 16 x 10 x 7 cm.
Dvipusiai...
Kaina 19,90 €
Dvipusių markerių / flomasterių rinkinys, 80 spalvų. Kiekvienas žymeklis turi 2 antgalius (platus ir tikslus). Pagaminti iš netoksiškų medžiagų, supakuoti į patogų dėklą su nešiojimo rankena. Didelio spalvų diapazono dėka galima padaryti įdomius spalvų perėjimus ir atspalvius su spalva. Šie markerių tipo flomasteriai pamėgti vaikų, mokinių, studentų, menininkų. Krepšio dydis: 14 x 16 x 17 cm.