Turime

Ū143

3 vnt

Prožektorius dviračiui + ant galvos

48,00 €

Pakraunamas 3 LED prožektorius, naudojamas, kaip prožektorius ant galvos bei dviračio žibintuvėlis. Ryškumas 100%.  LED lempučių degimo laikas 50.000val. Korpusas metalinis, spalva juoda. Komplekte yra 220V ir automobilinis 12V pakrovėjai. CE ženklinimas.


Pridėti prie pageidavimų

Customer ratings and reviews

Nobody has posted a review yet
in this language

Plačiau

Baterijos skydelis turi būti apsaugotas dangteliu. Elementą gali pakeisti tik suaugęs asmuo. Elementą dėti pagal nurodytą poliškumą (+/-). Neskirtos pakartotinai įkrauti baterijos neturi būti įkraunamos. Pakartotinai įkraunamos baterijos (jei išsiima) gali būti įkraunamos tik suaugusiųjų. Pakartotinai įkraunamos baterijos prieš įkrovimą turi būti išimamos iš prožektoriaus. Neturi būti maišomos įvairių tipų baterijos arba naujos ir naudotos baterijos. Patariama naudoti tik to paties arba lygiaverčio tipo baterijas. Išnaudotos baterijos turi būti išimamos iš prožektoriaus. Maitinimo gnybtai neturi sukelti trumpojo jungimo. Neišmeskite panaudotų baterijų į viešuosius sąvartynus. Laikykitės numatytos tvarkos.

Reviews

Parašyti atsiliepimą

Prožektorius dviračiui + ant galvos

Prožektorius dviračiui + ant galvos

Pakraunamas 3 LED prožektorius, naudojamas, kaip prožektorius ant galvos bei dviračio žibintuvėlis. Ryškumas 100%.  LED lempučių degimo laikas 50.000val. Korpusas metalinis, spalva juoda. Komplekte yra 220V ir automobilinis 12V pakrovėjai. 
CE ženklinimas.

Reviews

Be the first to write your review !

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje: