Turime

317 vnt

Sapnų gaudyklė

2,90 €

Ruda sapnų gaudyklė su trimis dvigubais kutais, puošta plunksnomis ir karoliukais. Tai amuletas, kuris apsaugo nuo blogų, piktų minčių ir dvasių, nemalonių sapnų, padeda greičiau užmigti ir miegančiajam siunčia ramius, spalvotus ir džiugius linkėjimus iš sapnų pasaulio. Žiedo su tinklu skersmuo 9cm. H26cm.Medžiaga: medvilnė, metalinis žiedas, karoliukai, plunksnos.


Plačiau

Sapnų gaudyklės pakabinamos virš miegojimo vietos ten, kur jas gali apšviesti pirmieji ryto saulės spinduliai. Anot Amerikos indėnų, tam tikri sapnai ir juose pasirodantys vaizdiniai skirti konkretiems žmonėms. Sapnų gaudyklė negali sutrukdyti šiems sapnams pasiekti tam tikrą žmogų. Jie visada praeis pro tinklą, o miegantysis būtinai regės jų simbolius ar prisimins perteiktą informaciją.

Charakteristikos

Svoris12,0 g
Skersmuo9,0 cm
Ilgis28,0 cm (be pakabinimo virvelės)
Pakuotės matmenys10,0 x 10,0 x 1,0 cm

Reviews

Parašyti atsiliepimą

Sapnų gaudyklė

Sapnų gaudyklė

Ruda sapnų gaudyklė su trimis dvigubais kutais, puošta plunksnomis ir karoliukais. Tai amuletas, kuris apsaugo nuo blogų, piktų minčių ir dvasių, nemalonių sapnų, padeda greičiau užmigti ir miegančiajam siunčia ramius, spalvotus ir džiugius linkėjimus iš sapnų pasaulio. 
Žiedo su tinklu skersmuo 9cm. H26cm.
Medžiaga: medvilnė, metalinis žiedas, karoliukai, plunksnos.

17 kitų prekių toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: