Turime

K4014

50 vnt

Sapnų gaudyklė

3,50 €

Spalvota sapnų gaudyklė su trimis kutais, puošta plunksnomis ir karoliukais. Tai amuletas, kuris apsaugo nuo blogų, piktų minčių ir dvasių, nemalonių sapnų, padeda greičiau užmigti ir miegančiajam siunčia ramius, spalvotus ir džiugius linkėjimus iš sapnų pasaulio.Žiedo su tinklu skersmuo 8 cm, aukštis 26 cm.Medžiaga: medvilnė, metalinis žiedas, karoliukai, plunksnos.


Pridėti prie pageidavimų

Customer ratings and reviews

Nobody has posted a review yet
in this language

Plačiau

Sapnų gaudyklės pakabinamos virš miegojimo vietos ten, kur jas gali apšviesti pirmieji ryto saulės spinduliai. Anot Amerikos indėnų, tam tikri sapnai ir juose pasirodantys vaizdiniai skirti konkretiems žmonėms. Sapnų gaudyklė negali sutrukdyti šiems sapnams pasiekti tam tikrą žmogų. Jie visada praeis pro tinklą, o miegantysis būtinai regės jų simbolius ar prisimins perteiktą informaciją.

Charakteristikos

Svoris12,0 g
Skersmuo8,0 cm
Ilgis30,0 cm
Pakuotės matmenys9,0 x 9,0 x 1,5 cm

Reviews

Parašyti atsiliepimą

Sapnų gaudyklė

Sapnų gaudyklė

Spalvota sapnų gaudyklė su trimis kutais, puošta plunksnomis ir karoliukais. Tai amuletas, kuris apsaugo nuo blogų, piktų minčių ir dvasių, nemalonių sapnų, padeda greičiau užmigti ir miegančiajam siunčia ramius, spalvotus ir džiugius linkėjimus iš sapnų pasaulio.

Žiedo su tinklu skersmuo 8 cm, aukštis 26 cm.
Medžiaga: medvilnė, metalinis žiedas, karoliukai, plunksnos.

Reviews

Be the first to write your review !

4 kitų prekių toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: