Kategorijos

  • Nauja

Vaikiškas skaidrus skėtis

10,80 €
Su mokesčiais
Užklupus lietui, juk nesinori permirkti iki paskutinio siūlo. Skėtis mažylį apsaugos nuo vėjo ir sušlapimo, o jį nešdamas pats, vaikutis jausis savarankiškas ir atsakingas pats už save. Skėtis išskleidžiamas mygtuku, kuris yra ant skėčio rankenos, kurį galima atidaryti lengvai paspaudus. Skėtis yra kupolo formos, skaidrus.
Skėtis patvarios konstrukcijos, stabilus, stipinai ir skėčio konstrukcija pagaminta iš stiklo pluošto. Rankena ergonomikška, pritaikyta mažai vaiko rankytei. Kupolas pagamintas iš aukštos kokybės poliesterio. Turi 8 stipinus.
Išmatavimai: išskleisto ∅ 68 x h 68 cm. Kupolo gylis - 30 cm.
Spalva
Kiekis Turime
  Saugumo politika

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

SVARBU: nelaikykite skėčio drėgno, jį būtina gerai išdžiovinti iki kito naudojimo. Nedžiovinkite skėčio visiškai išskleisto, nes audinys gali prasitampyti, o tada galimas vandens leidimas. Nedžiovinkite arti radiatoriaus ar kitų intensyvią šilumą skleidžiančių objektų.

Prekių spalva gali nežymiai skirtis nuo elektroninėje parduotuvėje pavaizduotos Prekės dėl naudojamų informacinių technologijų.

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems.

Kilmės šalis: Kinija
Platintojas: UAB "Aika dovanos"
Prekės ID: RST036A

G7241
8 Prekės

Specifiniai kodai

isbn
6997862300362

Kol kas atsiliepimų šiai prekei nėra.

Susijusios prekės

cookie Slapukų sutikimas