Turime

K4348

800 vnt

Šviečianti nosis su šypsena

1,45 €

Šviečianti (mirksinti) nuotaikinga nosis su šypsenėle. Linksmas įvairių švenčių aksesuaras. Laikosi gumelės pagalba. Yra įjungimo / išjungimo mygtukas. Pagaminta iš plastiko.Dedasi trys AG3 1,5V elementai (pridedami).


Pridėti prie pageidavimų

Customer ratings and reviews

Nobody has posted a review yet
in this language

Plačiau

Baterijos skydelis turi būti apsaugotas dangteliu. Elementą gali pakeisti tik suaugęs asmuo. Elementą dėti pagal nurodytą poliškumą (+/-). Neskirtos pakartotinai įkrauti baterijos neturi būti įkraunamos. Pakartotinai įkraunamos baterijos (jei išsiima) gali būti įkraunamos tik suaugusiųjų. Pakartotinai įkraunamos baterijos prieš įkrovimą turi būti išimamos. Neturi būti maišomos įvairių tipų baterijos arba naujos ir naudotos baterijos. Patariama naudoti tik to paties arba lygiaverčio tipo baterijas. Išnaudotos baterijos turi būti išimamos. Maitinimo gnybtai neturi sukelti trumpojo jungimo. Neišmeskite panaudotų baterijų į viešuosius sąvartynus. Laikykitės numatytos tvarkos.

Reviews

Parašyti atsiliepimą

Šviečianti nosis su šypsena

Šviečianti nosis su šypsena

Šviečianti (mirksinti) nuotaikinga nosis su šypsenėle. Linksmas įvairių švenčių aksesuaras. Laikosi gumelės pagalba. Yra įjungimo / išjungimo mygtukas. Pagaminta iš plastiko.
Dedasi trys AG3 1,5V elementai (pridedami).

Reviews

Be the first to write your review !

30 kitų prekių toje pačioje kategorijoje:

Klientai, kurie pirko šią prekę taip pat pirko: