Kategorijos

  • −30%
Žaislas vilkiukas
  • Žaislas vilkiukas
  • Žaislas vilkiukas

Sukamas žaislas "Vilkelis"

8,60 €
6,02 € Sutaupote 30%
Su mokesčiais
Tai nepakartojamas žaislas, kuris bus populiarus visada. Žaislą labai paprasta naudoti, paspauskite stūmoklį, kad besisukanti viršutinė dalis suktųsi aplink savo ašį. Norėdami paįvairinti linksmybes, besisukantis viršus turi galimybę įjungti mirksinčias lemputes ir muziką (elementai įtegruoti). Viršus pagamintas iš plastiko su gražiais paveikslėliais. Dydis: ∅ 15 x h 18 cm.
Spalva
Kiekis Turime
  Saugumo politika

Jūsų duomenys griežtai tvarkomi pagal Duomenų apsaugos reglamentą.

  Pristatymo informacija

Pristatymas per 1-3 darbo dienas

  Grąžinimo taisyklės

Pas mus taikomas standartinis prekių grąžinimas (14 kalendorinių dienų)

CE ženklinimas yra prekės gamintojo pareiškimas, kad produktas atitinka jam taikomus Europos Komisijos direktyvų reikalavimus.

Įspėjimas!

Žaislas netinka jaunesniems kaip 3 metų amžiaus vaikams. Būkite atsargūs su smulkiomis detalėmis, kurios gali atsiskirti ar būti nukąstos, nes vaikas gali užspringti arba įkvėpti! Visos žaislо pakavimo medžiagos ir detalės nėra žaislo dalys, todėl prieš paduodant žaislą vaikui, turi būti nuimtos. Naudoti prižiūrint suaugusiesiems. 

Baterijos skydelis turi būti apsaugotas dangteliu. Elementą gali pakeisti tik suaugęs asmuo. Elementą dėti pagal nurodytą poliškumą (+/-). Neskirtos pakartotinai įkrauti baterijos neturi būti įkraunamos.  Neturi būti maišomos įvairių tipų baterijos arba naujos ir naudotos baterijos. Patariama naudoti tik to paties arba lygiaverčio tipo baterijas. Išnaudotos baterijos turi būti išimamos. Maitinimo gnybtai neturi sukelti trumpojo jungimo. Neišmeskite panaudotų baterijų į viešuosius sąvartynus. Laikykitės numatytos tvarkos.

Kilmės šalis: Kinija
Platintojas: UAB "Aika dovanos"
Produkto ID: 4372-8515-8

K4372
48 Prekės

Kol kas atsiliepimų šiai prekei nėra.

cookie Slapukų sutikimas