Kategorijos

Filter By close
Vėlinių vainikai

Aktyvūs filtrai

Vėlinių vainikas iš gerberų...
Kaina 11,60 €
Vėlinių puokštė sukurta iš dirbtinių gerberų žiedų. Ji pagaminta iš 6 gerberų žiedų. Dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijas puošti kapus ypač tinka nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario. Kokybiškų dirbtinių gėlių kompozicijos atrodys gana natūraliai ir papuoš jūsų artimųjų kapą ilgam. Kompozicijos skersmuo apie 35 cm, aukštis 21 cm.
Vėlinių vainikas iš...
Kaina 13,50 €
Vėlinių puokštė sukurta iš dirbtinių gėlių. Ji pagaminta iš 10 eustomos žiedų. Dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijas puošti kapus ypač tinka nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario. Kokybiškų dirbtinių gėlių kompozicijos atrodys gana natūraliai ir papuoš jūsų artimųjų kapą ilgam. Kompozicijos skersmuo apie 35 cm, aukštis 25 cm.
Vėlinių vainikas iš...
Kaina 20,00 €
Vėlinių puokštė sukurta iš dirbtinių gėlių. Ji pagaminta iš 6 lelijų ir ramunių žiedų. Dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijas puošti kapus ypač tinka nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario. Kokybiškų dirbtinių gėlių kompozicijos atrodys gana natūraliai ir papuoš jūsų artimųjų kapą ilgam. Kompozicijos skersmuo apie 40 cm, aukštis 25 cm.
Vėlinių vainikas iš...
Kaina 16,75 €
Vėlinių puokštė sukurta iš dirbtinių gėlių. Ji pagaminta iš 6 bijūnų ir chrizantemų žiedų. Dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijas puošti kapus ypač tinka nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario. Kokybiškų dirbtinių gėlių kompozicijos atrodys gana natūraliai ir papuoš jūsų artimųjų kapą ilgam. Kompozicijos skersmuo apie 40 cm, aukštis 24 cm.
Vėlinių vainikas iš...
Kaina 11,60 €
Vėlinių vainikas sukurtas iš dirbtinių chrizantemų žiedų. Ji pagaminta iš 8 chrizantemų žiedų. Dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijas puošti kapus ypač tinka nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario. Kokybiškų dirbtinių gėlių kompozicijos atrodys gana natūraliai ir papuoš jūsų artimųjų kapą ilgam. Kompozicijos skersmuo apie 40 cm, aukštis 17 cm.
Vėlinių vainikas iš...
Kaina 14,50 €
Vėlinių puokštė sukurta iš dirbtinių gėlių. Ji pagaminta iš 4 amarilių ir 8 lelijų žiedų. Dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijas puošti kapus ypač tinka nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario. Kokybiškų dirbtinių gėlių kompozicijos atrodys gana natūraliai ir papuoš jūsų artimųjų kapą ilgam. Kompozicijos skersmuo apie 40 cm, aukštis 24 cm.
Vėlinių vainikas iš...
Kaina 12,50 €
Vėlinių puokštė sukurta iš dirbtinių gėlių. Ji pagaminta iš 6 chrizantemų ir snieguolių žiedų. Dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijas puošti kapus ypač tinka nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario. Kokybiškų dirbtinių gėlių kompozicijos atrodys gana natūraliai ir papuoš jūsų artimųjų kapą ilgam. Kompozicijos skersmuo apie 36 cm, aukštis 20 cm.
Vėlinių vainikas iš...
Kaina 14,50 €
Vėlinių puokštė sukurta iš dirbtinių gėlių. Ji pagaminta iš 4 kalijų ir 8 kardelių žiedų. Dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijas puošti kapus ypač tinka nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario. Kokybiškų dirbtinių gėlių kompozicijos atrodys gana natūraliai ir papuoš jūsų artimųjų kapą ilgam. Kompozicijos skersmuo apie 40 cm, aukštis 20 cm.
Vėlinių vainikas iš...
Kaina 9,80 €
Vėlinių puokštė sukurta iš dirbtinių gėlių. Ji pagaminta iš 3 lelijų ir 8 azalijų žiedų. Dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijas puošti kapus ypač tinka nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario. Kokybiškų dirbtinių gėlių kompozicijos atrodys gana natūraliai ir papuoš jūsų artimųjų kapą ilgam. Kompozicijos skersmuo apie 38 cm, aukštis 28 cm.
Vėlinių vainikas iš rožių...
Kaina 17,50 €
Vėlinių puokštė sukurta iš dirbtinių gėlių. Ji pagaminta iš 13 rožių žiedų. Dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijas puošti kapus ypač tinka nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario. Kokybiškų dirbtinių gėlių kompozicijos atrodys gana natūraliai ir papuoš jūsų artimųjų kapą ilgam. Kompozicijos ilgis su gėlėmis ~ 73 cm, plotis ~ 38 cm, aukštis ~ 20 cm.
Vėlinių vainikas iš...
Kaina 11,80 €
Vėlinių puokštė sukurta iš dirbtinių gėlių. Ji pagaminta iš 18 gerberų žiedų. Dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijas puošti kapus ypač tinka nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario. Kokybiškų dirbtinių gėlių kompozicijos atrodys gana natūraliai ir papuoš jūsų artimųjų kapą ilgam. Kompozicijos skersmuo 43 cm, aukštis 20 cm.
Vėlinių vainikas iš...
Kaina 11,90 €
Vėlinių puokštė sukurta iš dirbtinių gėlių. Ji pagaminta iš 6 orchidėjų ir 6 rožinių smulkių žiedų. Dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijas puošti kapus ypač tinka nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario. Kokybiškų dirbtinių gėlių kompozicijos atrodys gana natūraliai ir papuoš jūsų artimųjų kapą ilgam. Kompozicijos skersmuo 40 cm, aukštis 18 cm.
cookie Slapukų sutikimas