Kategorijos

Filter By close
Vėlinių vainikai

Aktyvūs filtrai

Vėlinių vainikas iš...
Kaina 11,60 €
Vėlinių puokštė sukurta iš dirbtinių gėlių. Ji pagaminta iš 8 chrizantemų žiedų. Dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijas puošti kapus ypač tinka nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario. Kokybiškų dirbtinių gėlių kompozicijos atrodys gana natūraliai ir papuoš jūsų artimųjų kapą ilgam. Kompozicijos skersmuo apie 40 cm, aukštis 17 cm.
Vėlinių vainikas iš...
Kaina 14,50 €
Vėlinių puokštė sukurta iš dirbtinių gėlių. Ji pagaminta iš 4 amarilių ir 8 lelijų žiedų. Dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijas puošti kapus ypač tinka nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario. Kokybiškų dirbtinių gėlių kompozicijos atrodys gana natūraliai ir papuoš jūsų artimųjų kapą ilgam. Kompozicijos skersmuo apie 40 cm, aukštis 24 cm.
Vėlinių vainikas iš...
Kaina 12,50 €
Vėlinių puokštė sukurta iš dirbtinių gėlių. Ji pagaminta iš 6 magnolijų ir smulkių gėlių žiedų. Dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijas puošti kapus ypač tinka nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario. Kokybiškų dirbtinių gėlių kompozicijos atrodys gana natūraliai ir papuoš jūsų artimųjų kapą ilgam. Kompozicijos skersmuo apie 35 cm, aukštis 24 cm.
Vėlinių vainikas iš...
Kaina 12,50 €
Vėlinių puokštė sukurta iš dirbtinių gėlių. Ji pagaminta iš 6 chrizantemų ir snieguolių žiedų. Dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijas puošti kapus ypač tinka nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario. Kokybiškų dirbtinių gėlių kompozicijos atrodys gana natūraliai ir papuoš jūsų artimųjų kapą ilgam. Kompozicijos skersmuo apie 36 cm, aukštis 20 cm.
Vėlinių vainikas iš...
Kaina 14,50 €
Vėlinių puokštė sukurta iš dirbtinių gėlių. Ji pagaminta iš 4 kalijų ir 8 kardelių žiedų. Dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijas puošti kapus ypač tinka nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario. Kokybiškų dirbtinių gėlių kompozicijos atrodys gana natūraliai ir papuoš jūsų artimųjų kapą ilgam. Kompozicijos skersmuo apie 40 cm, aukštis 20 cm.
Vėlinių vainikas iš...
Kaina 12,50 €
Vėlinių puokštė sukurta iš dirbtinių gėlių. Ji pagaminta iš 6 orchidėjų ir smulkių gėlyčių žiedų. Dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijas puošti kapus ypač tinka nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario. Kokybiškų dirbtinių gėlių kompozicijos atrodys gana natūraliai ir papuoš jūsų artimųjų kapą ilgam. Kompozicijos skersmuo apie 37 cm, aukštis 20 cm.
Vėlinių vainikas iš...
Kaina 14,50 €
Vėlinių puokštė sukurta iš dirbtinių gėlių. Ji pagaminta iš 6 chrizantemų ir smulkių gėlių žiedų. Dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijas puošti kapus ypač tinka nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario. Kokybiškų dirbtinių gėlių kompozicijos atrodys gana natūraliai ir papuoš jūsų artimųjų kapą ilgam. Kompozicijos skersmuo apie 40 cm, aukštis 24 cm.
Vėlinių vainikas iš lelijų...
Kaina 12,40 €
Vėlinių puokštė sukurta iš dirbtinių gėlių. Ji pagaminta iš 6 rožinių lelijų ir 12 baltų rožių žiedų. Dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijas puošti kapus ypač tinka nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario. Kokybiškų dirbtinių gėlių kompozicijos atrodys gana natūraliai ir papuoš jūsų artimųjų kapą ilgam. Kompozicijos ilgis apie 56 cm, plotis 40 cm ir aukštis 27 cm.
Vėlinių vainikas iš rožių...
Kaina 17,50 €
Vėlinių puokštė sukurta iš dirbtinių gėlių. Ji pagaminta iš 13 rožių žiedų. Dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijas puošti kapus ypač tinka nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario. Kokybiškų dirbtinių gėlių kompozicijos atrodys gana natūraliai ir papuoš jūsų artimųjų kapą ilgam. Kompozicijos ilgis su gėlėmis ~ 73 cm, plotis ~ 38 cm, aukštis ~ 20 cm.
Vėlinių vainikas iš...
Kaina 12,90 €
Vėlinių puokštė sukurta iš dirbtinių gėlių. Ji pagaminta iš 4 rožių, 2 kardelio ir 6 smulkių žiedų. Dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijas puošti kapus ypač tinka nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario. Kokybiškų dirbtinių gėlių kompozicijos atrodys gana natūraliai ir papuoš jūsų artimųjų kapą ilgam. Kompozicijos skersmuo 40 cm, aukštis 24 cm.
Vėlinių vainikas iš...
Kaina 11,80 €
Vėlinių puokštė sukurta iš dirbtinių gėlių. Ji pagaminta iš 18 gerberų žiedų. Dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijas puošti kapus ypač tinka nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario. Kokybiškų dirbtinių gėlių kompozicijos atrodys gana natūraliai ir papuoš jūsų artimųjų kapą ilgam. Kompozicijos skersmuo 43 cm, aukštis 20 cm.
Vėlinių vainikas iš...
Kaina 11,90 €
Vėlinių puokštė sukurta iš dirbtinių gėlių. Ji pagaminta iš 6 orchidėjų ir 6 rožinių smulkių žiedų. Dirbtinių gėlių puokštės, kompozicijas puošti kapus ypač tinka nuo vėlyvo rudens iki ankstyvo pavasario. Kokybiškų dirbtinių gėlių kompozicijos atrodys gana natūraliai ir papuoš jūsų artimųjų kapą ilgam. Kompozicijos skersmuo 40 cm, aukštis 18 cm.