Kategorijos

Filter By close
Lietuviška atributika

Aktyvūs filtrai

Žiebtuvėlis "Lighter" su...
Kaina 14,00 €
Stilingas elektrinis žiebtuvėlis + USB įkrovimo laidas. Atidarius žiebtuvėlį juodame ekrane užsidega Vytis. Žiebtuvėlyje yra mėlynas šviesos diodas, skirtas įkrovimui, o saugos sistema maždaug po 10 sekundžių išjungia kaitinimo siūlelį. Žiebtuvėlis, be liepsnos, su įmontuota baterija. Tai leidžia prisidegti cigaretes be dujų, benzino ar liepsnos. Jis įkraunamas iš USB jungties. Dydis: 7,5x3 cm.
Magnetukas "100 eurų"
Kaina 1,80 €
Pasipuoškite savo šaldytuvą su 100 eurų baknotu! Magnetukas limpa prie šaldytuvo, magnetinė lentos ar kitų metalinių paviršių. Dekoruoti šaldytuvo paviršių įvairiais mažais magnetais - jau seniai pamėgta ir dažna tradicija namuose. Skirtas vidaus naudojimui. Netikras banknotas - smagi dovana, taip pat puikiai tinks mergvakariams, bernvakariams ar kitoms linksmoms šventėms. Dydis: 15 x 6 cm.
Tautinė apyrankė "Aš myliu...
Kaina 2,20 €
Graži ir kokybiška apyrankė "Aš myliu Lietuvą" su lietuviška trispalve. Apyrankė skirta kiekvienam, mylinčiam Lietuvą. Malonus tautiškas aksesuaras nuteiks džiugiai, papuoš Jus ir taps įvaizdžio dalimi. Tai smulki, miela dovanėlė arba lauktuvės, kurios primins smagiai praleistą laiką Lietuvoje. Pagaminta iš plastiko. Dydis universalus.
Tušinukas "Lietuva"
Kaina 1,90 €
Gelinis tušinukas su užrašu "Aš myliu Lietuvą" -  kiekvienam, mylinčiam Lietuvą. Smulki, bet labai miela dovanėlė ar lauktuvė, primenanti Lietuvą. Pagamintas iš metalo. Dydis 13,5 cm.
  • Vasario 16 d. 1940 m. – Lietuvos valstybės atkūrimo diena.
  • Kovo 11 d. 1990 m. – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena.
  • Liepos 6 d. 1253 m.– Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena.
Tušinukas "Lietuva"
Kaina 1,90 €
Gelinis tušinukas su užrašu "Lietuva" - kiekvienam, mylinčiam Lietuvą. Smulki, bet labai miela dovanėlė ar lauktuvės, primenančios Lietuvą.  Pagaminta iš plastiko. Dydis 14 cm.
  • Vasario 16 d. 1940 m. – Lietuvos valstybės atkūrimo diena.
  • Kovo 11 d. 1990 m. – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena.
  • Liepos 6 d. 1253 m.– Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena.
Ženkliukas Lietuvos vėliava
Kaina 1,90 €
Metalinis ženkliukas Lietuvos vėliava,skirtas segti į švarką ar kitą drabužį. Užsegimas užspaudžiamas. Trispalvė – kiekvienam mylinčiam Lietuvą! Dydis: 1,3 x 2 cm.
  • Vasario 16 d. – Lietuvos valstybės atkūrimo diena.
  • Kovo 11 d. – Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena.
  • Liepos 6 d. – Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) diena.