Kategorijos

Filter By close
Kaukės

Aktyvūs filtrai

Veido kaukė "Kiškutis"
Kaina 2,24 € Reguliari kaina 2,80 € −20%
Pasiruoškite teminiam ar Helovino vakarėliui! Siūlome jums "Kiškučio" veido kaukę. Ši kaukė puikiai tiks Helovinui, karnavalui ar kt. Įsigykite kaukę jei norite atkreipti dėmesį ir būti išskirtinis. Kaukė yra pritaikyta įvairiems galvos tipams. Ją lengva užsidėti, ir nekris nuo galvos. Kaukės dydis: h 33 x 6 cm. 
Veido kaukė "Klyksmas"
Kaina 1,76 € Reguliari kaina 2,20 € −20%
Pasiruoškite teminiam ar Helovino vakarėliui! Siūlome jums "Klyksmo" veido kaukę. Ši kaukė puikiai tiks Helovinui, karnavalui ar kt. Įsigykite kaukę jei norite atkreipti dėmesį ir būti išskirtinis. Kaukė yra pritaikyta įvairiems galvos tipams. Ją lengva užsidėti, ir nekris nuo galvos. Kaukės dydis: 30 x 18 cm. 
Veido kaukė "Klyksmas"
Kaina 1,76 € Reguliari kaina 2,20 € −20%
Pasiruoškite teminiam ar Helovino vakarėliui! Siūlome jums "Klyksmo" veido kaukę. Ši kaukė puikiai tiks Helovinui, karnavalui ar kt. Įsigykite kaukę jei norite atkreipti dėmesį ir būti išskirtinis. Kaukė yra pritaikyta įvairiems galvos tipams. Ją lengva užsidėti, ir nekris nuo galvos. Kaukės dydis: 30 x 20 cm. 
Veido kaukė "Kaukolė",...
Kaina 3,04 € Reguliari kaina 3,80 € −20%
Helovino vakarėlyje virskite kuo tik panorėsite! Siūlome jums "Kaukolės žandikaulį" kaukę. Ši kaukė puikiai tiks Helovinui, karnavalui ar kt. Įsigykite kaukę jei norite atkreipti dėmesį ir būti išskirtinis. Kaukę palaikykite prie šviesos šaltinio ir tamsoje ji švies. Kaukės dydis: 18 x 14 cm. Pagaminta iš plastiko.
Šviečianti veido kaukė...
Kaina 15,60 € Reguliari kaina 19,50 € −20%
Helovino vakarėlyje virskite kuo tik panorėsite! Siūlome jums šviečiančią kaukę "Kaukolė". Ši kaukė puikiai tiks Helovinui, karnavalui ar kt., jei norite atkreipti dėmesį ir būti išskirtinis. Nuo kaukės iki valdiklio yra 1 metras laido, todėl valdymą galėsite turėti bet kurioje Jums patogioje vietoje. Kaukės valdiklis turi 3 rėžimus: nepertraukiamą dviejų spalvų šviesą, lėtą LED mirksėjimą, greitą LED mirksėjimą. Kaukės dydis: 35 x 19 x 17 cm. Reikalingos 2 x AA baterijos (nepridedamos).Vilko šviečianti veido kaukė
Kaina 13,44 € Reguliari kaina 16,80 € −20%
Helovino vakarėlyje virskite kuo tik panorėsite! Siūlome jums šviečiančią kaukę "Vilkas". Ši kaukė puikiai tiks Helovinui, karnavalui ar kt., jei norite atkreipti dėmesį ir būti išskirtinis. Nuo kaukės iki valdiklio yra 1 metras laido, todėl valdymą galėsite turėti bet kurioje Jums patogioje vietoje. Kaukės valdiklis turi 3 rėžimus: nepertraukiamą dviejų spalvų šviesą, lėtą LED mirksėjimą, greitą LED mirksėjimą. Kaukės dydis: 35 x 19 x 17 cm. Reikalingos 2 x AA baterijos (nepridedamos).